Przyjęcia

Karczma U Krakowiaka już od kilku lat specjalizuje się w kompleksowej organizacji wszelkiego rodzaju przyjęć rodzinnych i uroczystośći: studniówek, uroczystości komunijnych, bankietów, imprez firmowych itd.

Szef kuchni i obsługa Karczmy zadbaja aby każde przyjęcie było wyjątkowe i niepowtarzalne a jedzenie samkowało wszystkim gościom.

Każda oferta jest starannie przygotowywana według potrzeb klienta. Menu ustalamy indywidualnie zgodnie z życzeniem, specjalizujemy się w kuchni staropolskiej. Nasi kucharze są w stanie zadowolić podniebienia najbardziej wymagających gości, jesteśmy otwarci na nowe wyzwania kulinarne.

Przyjęcia weselne niewątpliwie są najbardzej wymagającymi uroczystościami jakie mogliśmy organizować. Zdobyte na tym polu doświadczenie pozwala nam na aranżacje niezwykłych przyjęć, które swoją kwintesencja urastają do rangi wydarzenia.

Wszystkich zainteresowanych Nasza ofertą dotyczącą organizacji przyjęci weselnych zapraszamy do zapoznania się z nasza Specjalną Ofertą Weselną.

Przyjęcia

Wszelkie szczegóły dotyczące organizacji przyjęć oraz wolnych terminów uzyskają Państwo kontaktując się z nami pod numerem telefonu (+48) (+48) 660 496 720.

Gospoda ze szlachecką duszą

Przez wzgląd na indywidualne potrzeby naszych gości rozbudowaliśmy naszą ofertę, uzupełniając ją o usługi związane z szeroko pojętą satysfakcją odwiedzających nasz region turystów.

 Brama na wciąż otwarta przechodniom ogłasza,
Że gościnna i wszystkich w gościnę zaprasza. 

Rekreacja i Wypoczynek.

Do Twojej dyspozycji oddajemy dwa obiekty noclegowe oraz ośrodek narciarski.